Reklama

Artur Iwaniuk znowu na podium!

27/10/2013 18:28

26 października w Otwocku odbył się oficjalny Puchar Polski Polskiego Związku Kick Boxingu (PZKB) w którym wziął również udział nasz kickboxer Artur Iwaniuk na co dzień trener w MMA Okniński Team Łosice, oraz zawodnik klubu TKKF Siedlce.

Do pucharu przystąpił w barwach TKKF Siedlce w kategorii 84 kg senior i zdobył brązowy medal przegrywając na punkty po zaciętym pojedynku w półfinale z Kamilem Rutą - czołowym zawodnikiem kadry narodowej.

Serdecznie gratulujemy zdobytego medalu!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości