Reklama

Artur Iwaniuk znowu na podium !!! Gratulacje

08/05/2013 09:39
Artur Iwaniuk łosiczanin trenujacy kickboxing w TKKF Siedlce odniósł kolejne sukcesy. Podczas otwartego Międzynarodowego Pucharu Polski w kickboxingu odbywajacego sie w Krynicy Zdrój, wywalczył złoty medal w swojej kategorii wagowej do 79 kg. Poza tym 20 kwietnia zawodnik ten walczył w Mistrzostwach Polski gdzie rywalizacje zakonczył w ćwiercfinale.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości