Reklama

Artur Iwaniuk trzykrotnym medalistą!

15/06/2015 10:21

W ostatnich tygodniach Artur Iwaniuk znów stanął do walki w jego koronnej formule - kickboxingu. W przeciągu tygodnia zdobył trzy medale - dwa złote i jeden brązowy. 

Nasz fighter 6 czerwca w Wołominie na otwartym pucharze polski federacji TSD Polska gdzie wystąpił w formule kickboxingu, waga do 84 kg, w 10-cio osobowej kategorii po 3 walkach wygrał zloty medal. Natomiast tydzień później 13 czerwca na Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Kickboxingu, walczył w formule UFR w kategorii do 85 kg złoty medal, a w kategorii do 90 kg brązowy.

Reklama

Gratulujemy Arturowi świetnych wyników i jesteśmy dumni z jego sukcesów.

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157654174844789]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości