W ostatnich tygodniach Artur Iwaniuk znów stanął do walki w jego koronnej formule - kickboxingu. W przeciągu tygodnia zdobył trzy medale - dwa złote i jeden brązowy.
Nasz fighter 6 czerwca w Wołominie na otwartym pucharze polski federacji TSD Polska gdzie wystąpił w formule kickboxingu, waga do 84 kg, w 10-cio osobowej kategorii po 3 walkach wygrał zloty medal. Natomiast tydzień później 13 czerwca na Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Kickboxingu, walczył w formule UFR w kategorii do 85 kg złoty medal, a w kategorii do 90 kg brązowy.
Gratulujemy Arturowi świetnych wyników i jesteśmy dumni z jego sukcesów.
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157654174844789]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze