W wielu szkołach naszego powiatu już w piątek zorganizowano apele okolicznościowe związane ze Świętem Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Również w I Liceum Ogólnokształcącym w Łosicach uczniowie przygotowali program poetycko muzyczny na którym słuchaliśmy wierszy i pieśni patriotycznych.
informacja i foto Karol Prokopiuk
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze