29 listopada w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Łosicach odbył się bal Andrzejkowy. Były wróżby, muzyka i dobra zabawa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej imprezy. [nggallery id=91] foto: Aneta Steciuk
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze