Reklama

Andrzejki w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 w Łosicach

02/12/2014 16:48

W przedszkolu zabawa
Andrzejek to czas
Niech magia i wróżba
Królują wśród nas.
Już zaczynamy , już nie czekamy
Zabawa dalej ,start….

28 listopada w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci przeniosły się w świat magii i czarów,  poznały zwyczaje obchodzenia andrzejek poprzez zabawę. Swoją przyszłość odkrywały losując przedmioty, które przepowiadały, w jakim zawodzie będą pracowały kiedy dorosną, wróżyły z butów, przebijały igłą serduszka z imionami. Całą imprezę andrzejkową dodatkowo uatrakcyjniła  dyskoteka, na którą dzieci były pięknie poprzebierane.

Reklama

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157649578510555]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama