W przedszkolu zabawa
Andrzejek to czas
Niech magia i wróżba
Królują wśród nas.
Już zaczynamy , już nie czekamy
Zabawa dalej ,start….
28 listopada w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci przeniosły się w świat magii i czarów, poznały zwyczaje obchodzenia andrzejek poprzez zabawę. Swoją przyszłość odkrywały losując przedmioty, które przepowiadały, w jakim zawodzie będą pracowały kiedy dorosną, wróżyły z butów, przebijały igłą serduszka z imionami. Całą imprezę andrzejkową dodatkowo uatrakcyjniła dyskoteka, na którą dzieci były pięknie poprzebierane.
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157649578510555]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze