W dniu 27.09.2014 w Sarnakach oficjalnie zakończono rozgrywki Łosickiej Amatorskiej Ligi Tenisa.
Przez 4 miesiące miłośnicy tenisa ziemnego z powiatu łosickiego już po raz siódmy toczyli pojedynki w ramach VII ŁALT. Do ligi zgłosiło się 20 uczestników /sami panowie/ a rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Gry odbywały się na trzech kortach: w Sarnakach, Zabużu
(dwór) oraz Łosicach (kort przy ZS nr 1). Ogółem rozegrano 202 mecze. Po zakończeniu rozgrywek ligowych ośmiu najlepszych zawodników rozegrało turniej Masters, który potwierdził pozycje pierwszej czwórki z rozgrywek ligowych.
Pierwsza „czwórka” z ligi i turnieju Masters:
Jacek Flis Wojciech Bronisz Grzegorz Pudłowski Roman PudłowskiOrganizatorzy serdecznie dziękują właścicielom kortów :
Wojciech Bronisz /Sarnaki/ Dwór w Zabużu - /Zabuże/ Zespół Szkół Nr 1 –/Łosice/za udostępnienie ich na potrzeby ligi na preferencyjnych warunkach. Więcej informacji na stronie ligi: lalt.net.pl
Informacja i foto Jarosław Mitek
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze