Reklama

Amatorska Liga Tenisa

01/10/2014 13:52

W dniu 27.09.2014 w Sarnakach oficjalnie zakończono rozgrywki Łosickiej Amatorskiej Ligi Tenisa.

Przez 4 miesiące miłośnicy tenisa ziemnego z powiatu łosickiego już po raz siódmy toczyli pojedynki w ramach  VII  ŁALT. Do ligi zgłosiło się 20 uczestników /sami panowie/ a rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Gry odbywały się na trzech kortach: w Sarnakach, Zabużu

(dwór) oraz  Łosicach (kort przy ZS nr 1).  Ogółem rozegrano 202 mecze. Po zakończeniu rozgrywek ligowych ośmiu najlepszych zawodników rozegrało turniej Masters, który potwierdził pozycje  pierwszej czwórki z rozgrywek ligowych.

Reklama

Pierwsza „czwórka” z ligi i turnieju Masters:

Jacek Flis Wojciech Bronisz Grzegorz Pudłowski Roman Pudłowski

Organizatorzy serdecznie dziękują właścicielom kortów :

Wojciech Bronisz /Sarnaki/ Dwór w Zabużu - /Zabuże/ Zespół Szkół Nr 1 –/Łosice/

za udostępnienie ich na potrzeby ligi na preferencyjnych warunkach. Więcej informacji na stronie ligi:  lalt.net.pl

Informacja i foto Jarosław Mitek

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości