Reklama

Alarm bombowy w Łosicach

22/07/2014 13:43

22 lipca od wczesnych godzin porannych trwała ewakuacja pracowników oraz zabezpieczanie budynku Urzędu Miasta i Gminy Łosice w którym mieści się również Urząd Skarbowy. Na mail US Łosice został przesłany list z informacją o podłożeniu w budynku materiałów wybuchowych. Natychmiast zostały powiadomione odpowiednie służby. Teren zabezpieczyli funkcjonariusze policji, straży pożarnej oraz straży miejskiej. Akcja ewakuacyjna przebiegła bez żadnych problemów i wszystkie osoby przebywające w budynku zostały wyprowadzone bezpiecznie poza strefę zagrożenia.  O zdarzeniu rozmawiał Tomasz Zienkiewicz - komendant Straży Miejskiej w Łosicach. 

[audio mp3="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2014/07/recording-20140722-124357.mp3"][/audio]

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157645871546755]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości