Reklama

Akcja poboru krwi

03/11/2021 12:59

W dniu 09 listopada b.r., (wtorek) w godz. od 09 -13.00 przy Domu  Kultury w Łosicach będzie podstawiony ambulans do poboru krwi. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych krwiodawców na trzecią w tym roku akcję.

- Dotychczas w tym roku pozyskano w sumie 23,4 l. tego bezcennego leku - informuje Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Łosicach Grażyna Kasprowicz. - W imieniu potrzebujących krwi oraz swoim serdecznie dziękuję za dotychczasową  ofiarność i zapraszam do ambulansu - dodaje Grażyna Kasprowicz.

Reklama

                                                                                                                                  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości