W dniu 09 listopada b.r., (wtorek) w godz. od 09 -13.00 przy Domu Kultury w Łosicach będzie podstawiony ambulans do poboru krwi. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych krwiodawców na trzecią w tym roku akcję.
- Dotychczas w tym roku pozyskano w sumie 23,4 l. tego bezcennego leku - informuje Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Łosicach Grażyna Kasprowicz. - W imieniu potrzebujących krwi oraz swoim serdecznie dziękuję za dotychczasową ofiarność i zapraszam do ambulansu - dodaje Grażyna Kasprowicz.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze