Reklama

90-ta rocznica powstania OSP w Łosicach

22/08/2013 13:19
W związku z 90-tą rocznicą powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Łosicach, 22 września odbędą się obchody jubileuszu. Uroczystości rozpocznie msza święta w kościele p/w. Św. Zygmunta po której, wraz z orkiestrą nastąpi przemarsz orszaku strażaków i zaproszonych gości na plac przed strażnicą przy ul. Handlowej. Na miejscu Komendant dokona odznaczenia zasłużonych strażaków. Uroczystości zakończy impreza plenerowa dla naszych dzielnych ochotników i ich rodzin.

Informację przekazał BORYS 998
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości