Reklama

Sukces Młodzików

09/06/2019 17:06

Drużyna D1 Młodzików rocznik 2006/2007 z Klubu Sportowego Łosice, wywalczyła awans do I Ligi Wojewódzkiej Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. 

Jest to pierwszy awans do tak wysokiej ligi rozgrywek w historii KS Łosice. Trampkarzy czekają jeszcze dwa spotkania barażowe o pierwsze i drugie miejsce w kończących się rozgrywkach I Ligi Okręgowej OZPN Siedlce na które serdecznie zapraszamy. 13 czerwca łosiczanie na stadionie miejskim o godzinie 17:30 rozegrają pojedynek sportowy z MKP Pogoń Siedlce.

Foto. KS Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości