W imieniu siedleckiego Kina Helios zapraszamy na kolejna odsłonę cyklu Kino Konesera. Tym razem 15 maja zapraszamy na film pt "Wilkołak". Na naszym Facebookowym profilu do wygrania podwójne zaproszenie na projekt.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze