Stowarzyszenie Przyjaciół Serpelic i OW "Urocza" w Serpelicach zapraszają na XV Otwarty Bieg Narciarski "SERPEL 2018", który odbędzie się 3 lutego lub 10 lutego 2018 w Serpelicach n/Bugiem (II termin w przypadku braku śniegu).
Zgłoszenia do 01.02.2018r. na adres email [email protected] lub tel.603-750-403.Wpłata 10 zł od osoby po wcześniejszym zgłoszeniu,20 zł w dniu zawodów. Dzieci i młodzież do 12 lat,"sprawni inaczej",seniorzy powyżej 65 lat i mieszkańcy gminy Serpelic-bezpłatnie. Udział w biegach narciarskich na własną odpowiedzialność i ryzyko. PROGRAM 10.00 Czynności organizacyjne,zapoznanie się z trasą biegu. 10.45 Otwarcie imprezy. 11.00-13.30 Biegi narciarskie: 2km-dzieci i młodzież do 12 lat, 5 i 8 km - seniorki/rzy i oldboy"e(od 60 lat) i super oldboy"e(od 70lat)-dystans do wyboru 14.30 Wręczenie upominków,wspólne ognisko(bigos,kiełbaski) i zakończenie imprezy Skorzystaj z okazji i sprawdź swoją kondycję i twoich najbliższych w plenerach perły nadbużańskiej- Serpelicach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze