Reklama

XI Golgota Młodych

23/08/2017 11:22

Już po raz 11 w Serpelicach odbędzie się Golgota Młodych, czyli ogólnopolskie spotkanie młodzieży organizowane przez Braci Kapucynów Prowincji Warszawskiej. Festiwal prostego życia odbędzie się w dniach 24-28 sierpnia 2017 roku. Hasłem przewodnim będzie ZŁOTY CIELEC

Organizatorzy na Golgotę Młodych zapraszają każdego, kto chce podjąć konkretne duchowe zmaganie o swoje życie wieczne. Dolna granica wieku na GM to ukończone gimnazjum. Średnia wieku uczestników to ponad 20 lat. Górnej granicy wieku nie ma – jeśli dobrze się czujesz wśród młodych ludzi i nie przeszkadzają ci pielgrzymkowe warunki, zapraszają!

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama