Wczoraj w miejscowości Nowa Kornica z terenu gospodarstwa uciekło osiem byków mięsnych czerwonych rasy Limousine. Jak informuje policja, siedem z nich pozostaje nadal na wolności. Spłoszone zwierzęta mogą być niebezpieczne.
- Nadal na wolności pozostaje siedem byków, które wczoraj uciekły z gospodarstwa w Nowej Kornicy. Jeśli zobaczysz - nie podchodź, nie łap na własną rękę, zwierzęta mogą być niebezpieczne. Powiadom naszego dyżurnego pod nr tel. 47 707 72 00. Kierowco - noga z gazu! Spłoszone zwierzę może wybiec na drogę - przestrzega mł. asp. Nina Zaniewicz, oficer prasowa KPP w Łosicach.
Komentarze