Na Wschodnią Nutę to koncert który odbył się 12 marca w Łosickim Domu Kultury z okazji Dnia Kobiet. Obok występów artystów na przybyłe panie czekało wiele atrakcji przygotowanych przez partnerów wydarzenia.
Na scenie pojawiła się Iwona Kobylińska wraz z przyjaciółmi oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej. Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz złożył oficjalne serdeczne życzenia przybyłym paniom i wręczył kwiaty oraz słodkości. Odśpiewano również na stojąco "Sto Lat" naszym wspaniałym kobietom. Przed i po koncercie można było skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, obejrzeć nowości kosmetyczne, poznać nowe zapachy i degustować soki z aloesu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze