Reklama

Koncert z okazji Dnia Kobiet

15/03/2017 16:30

Na Wschodnią Nutę to koncert który odbył się 12 marca w Łosickim Domu Kultury z okazji Dnia Kobiet. Obok występów artystów na przybyłe panie czekało wiele atrakcji przygotowanych przez partnerów wydarzenia.

Na scenie pojawiła się Iwona Kobylińska wraz z przyjaciółmi oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej. Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz złożył oficjalne serdeczne życzenia przybyłym paniom i wręczył kwiaty oraz słodkości. Odśpiewano również na stojąco "Sto Lat" naszym wspaniałym kobietom. Przed i po koncercie można było skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, obejrzeć nowości kosmetyczne, poznać nowe zapachy i degustować soki z aloesu.

Reklama
https://youtu.be/YYABqdkrdO0 https://youtu.be/OtzBAeExLUk

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości