Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz zaprasza do uczestnictwa w obchodach 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uroczystości rozpoczną się mszą świętą o godz. 10.30.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze