Reklama

„Więcej światła”

08/03/2016 10:21

W lutym w przedszkolu w Platerowie odbyły się pierwsze z cyklu zajęć w ramach projektu „Więcej światła” dofinansowanego przez fundację BGK im. J. K. Steczkowskiego pod tytułem „Światłoczułe podwórko”.

Zajęcia były prowadzone przez artystę plastyka p. Dominikę Lewandowicz. Dzieci w ramach zajęć zostały zapoznane z elementami optyki, bawiły się w teatr cieni, poznały na czym polega złudzenie optyczne, wykonywały prace plastyczne i oglądały je w okularach 3D. Poznały prace rzutnika a z surowców wtórnych wykonały balony, aparaty otworkowe i samoloty.

Reklama

Zajęcia przyniosły wiele radości dzieciom, a eksperymentując, tworząc i bawiąc się poznały wybrane właściwości światła i powietrza.

Edyta Rybicka

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157663272587174]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości