W imieniu Starostwa Powiatowego w Łosicach i Łosickiego Szkolnego Związku Sportowego zapraszamy na Otwarty Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się 6 marca w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 3 RCKU w Łosicach.
Turniej odbędzie się w następujących kategoriach:
Szkoła Podstawowa : ………… Dziewczęta / Chłopcy Gimnazjum: ………………….. Dziewczęta / Chłopcy Szkoła średnia: ………………. Dziewczęta / Chłopcy OPEN: ……..........…………… Kobiety / MężczyźniDla szkół z terenu powiatu łosickiego prowadzona będzie klasyfikacja drużynowa wg klucza: I miejsce – 10 pkt., II miejsce – 8 pkt., III miejsce – 6 pkt., IV miejsce – 5 pkt., V - VI miejsce – 3 pkt., VII – VIII miejsce – 2 pkt., IX i dalsze – 1 pkt.
Szkoły podstawowe i gimnazja mają prawo wystawić maksymalnie 5 uczniów w danej kategorii. Szkoły średnie mają prawo wystawić maksymalnie 8 uczniów . Do klasyfikacji drużynowej punktuje 4 najlepszych.
Zgłoszeń do zawodów dla szkół należy dokonywać drogą elektroniczną na adres [email protected] lub pod numerem tel. 660 565 530 , z podaniem nazwy szkoły, opiekuna oraz nazwisk i imion zawodników w danej kategorii do dnia 04.03.2016r.
ZGŁOSZENIA indywidualne: Jak wyżej lub w dniu zawodów na 30 minut przed rozpoczęciem rywalizacji.
Pełny regulamin Regulamin_Otwartego_Turnieju_Tenisa_Stolowego
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze