Reklama

Maraton grozy - wygraj zaproszenia

22/02/2016 11:01

26 lutego zapraszamy razem z Kinem Helios w Siedlcach, na noc pełną grozy z czterema przerażającymi horrorami. Na początek  bardzo dobry „THE BOY”, a potem jeszcze jedyne w Polsce, przedpremierowe pokazy filmów: The Hallow”, „Worry Dolls” i „Blackburn”! Jesteśmy przekonani, że taka dawka porażającej grozy i obezwładniającego strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć.

Czy jesteście na to gotowi?

Start: 26.02.2016. godz. 23:00 do rana

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenie na ten Maraton, będzie ono do wygrania na naszym Facebookowym profilu.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości