Reklama

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice

19/02/2016 11:45

W imieniu Organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice. Turniej odbędzie się 13 marca od godz. 9.30 w Świetlicy Wiejskiej w Patkowie. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości