W imieniu Organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice. Turniej odbędzie się 13 marca od godz. 9.30 w Świetlicy Wiejskiej w Patkowie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze