Reklama

Porozmawiaj o chodnikach na ul. Siedleckiej

12/02/2016 11:05

Radna Wanda Frączek informuje i zaprasza mieszkańców ul Siedleckiej w Łosicach na spotkanie z burmistrzem Mariuszem Kucewiczem w sprawie chodnika wzdłuż ulicy. Spotkanie odbędzie się 15 lutego o godz 16:30 w sali konferencyjna w UMiG Łosice.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości