Radna Wanda Frączek informuje i zaprasza mieszkańców ul Siedleckiej w Łosicach na spotkanie z burmistrzem Mariuszem Kucewiczem w sprawie chodnika wzdłuż ulicy. Spotkanie odbędzie się 15 lutego o godz 16:30 w sali konferencyjna w UMiG Łosice. 
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze