Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykłych wzruszeń nie tylko dla dzieci ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. Spotkanie z tej okazji w Szkole Podstawowej w Chotyczach odbyło się 26.01.2016 r.
Po przywitaniu zaproszonych gości i złożeniu życzeń przez Panią dyrektor Urszulę Konewko, uczniowie zaprezentowali swój niezwykle bogaty i różnorodny program artystyczny. Wielką przyjemność sprawiły również Babciom i Dziadkom drobne upominki własnoręcznie wykonane przez wnuków. Wspólny poczęstunek był okazją do rozmów, w czasie których wszyscy dzielili się wrażeniami. Babcie i Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich wnuków, jak i również nauczycieli, którzy przygotowali uroczystość. Na ich twarzach można było zaobserwować uśmiech, radość, łzy szczęścia i wzruszenia.
Tekst: Anna Żuk Foto: Ewa Borysiuk
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157664348674385]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze