Reklama

Wypadek na 19tce

19/01/2016 20:22

W dniu 16.01.2016 o godzinie 1320 na drodze krajowej nr. 19 w miejscowości Kopce gm. Huszlew  kierująca samochodem dostawczym marki Mercedes Sprinter wpadła w poślizg i zjechała do przydrożnego rowu wywracając pojazd na prawy bok. 

Kierującą zajął się Zespół Ratownictwa Medycznego , którą po przebadaniu pozostawiono na miejscu zdarzenia. Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na sprawdzeniu i odłączeniu instalacji elektrycznej, oraz kierowaniu ruchem na jezdni. Straty oszacowano na sumę ok. 5 tys. zł.  W działaniach brały udział  trzy zastępy straży pożarnej.

Reklama

informację sporządził: Dyżurny  Operacyjny Powiatu st. kpt. Mirosław Lewczuk

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości