Reklama

Groził, że zabije

19/01/2016 20:03

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież telefonu

W dniu 11 stycznia 2016 roku do KPP w Łosicach zgłosił się 53 letni mieszkaniec Łosic, który złożył zawiadomienie o kradzieży. Do zdarzenia doszło 3 stycznia w remizie OSP w Lipnie. Nieznany sprawca z damskiej torebki ukradł telefon komórkowy marki Samsung o wartości 750 złotych na szkodę zgłaszającego.

Groźby

W dniu 13 stycznia 2016 roku w miejscowości Patków 22 letni mieszkaniec gminy Łosice groził pozbawieniem życia 29 letniemu mieszkańcowi tej samej gminy. Groźby te wzbudziły u pokrzywdzonego obawę, że zostaną spełnione, w związku z czym złożył w tej sprawie zawiadomienie o przestępstwie.

Reklama

Kolizja drogowa

W dniu 16 stycznia 2016 roku na trasie DK-19 między miejscowościami Kopce – Mostów, 51 letnia mieszkanka gminy Łosice kierując samochodem marki Mercedes nie dostosowała prędkości jazdy do panujących warunków drogowych w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu. W zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń. Kierująca była trzeźwa. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym.

Zatrzymano prawo jazdy

W dniu 16 stycznia 2016 roku w miejscowości Platerów policjanci łosickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 39 letniego mieszkańca powiatu lubelskiego. Mężczyzna kierując samochodem marki VW Passat przekroczył dozwoloną w obszarze zabudowanym prędkość o 54 km/h. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym oraz zatrzymano mu prawo jazdy.

Reklama

st. asp. Tomasz Zozula

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości