Reklama

Zboże na drodze

12/01/2016 18:19

W dniu 04.01.2016 o godzinie 427 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Łosicach przyjęło zgłoszenie o rozsypanej dużej ilości zboża na drodze wojewódzkiej nr 811 w miejscowości Horoszki Duże. Zalegające zboże powodowało utrudnienia w ruchu pojazdów oraz niebezpieczeństwo poślizgu. W działaniach udział brały dwa zastępy straży pożarnej.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren prowadzonych działań pojazdami pożarniczymi, po czym usunięto zboże z jezdni. Podczas usuwania zagrożenia kierowano ruchem który odbywał się wahadłowo.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia były wady środków transportu. informację sporządził: Dyżurny  Operacyjny Powiatu mł. ogn. Łukasz Marczuk
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości