Reklama

Spotkanie wigilijne w Platerowie

17/12/2015 17:33

W niedzielę 13 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Platerowie, odbyło się spotkanie wigilijne. Ideą spotkania było kultywowanie tradycji Bożonarodzeniowych, możliwość występów artystycznych dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych oraz aktywizacja i integracja społeczności lokalnej.

Wieczór wigilijny rozpoczął się krótkim przywitaniem gości oraz modlitwą. Następnie wszyscy, wspólnie z chórem, uczestnicy zaśpiewali kolędę „Bóg się rodzi”. Po śpiewie był czas na życzenia i łamanie się opłatkiem. Część artystyczną – nawiązującą do obrzędu świąt swoimi występami uświetniły: dziecięca grupa wokalna, grupy taneczne, grupa teatralna oraz chór. Spotkania wigilijne odbywają się także w Mężeninie oraz Ruskowie i na stałe zagościły w kalendarzu wydarzeń kulturalno-integracyjnych gminy.

Reklama

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157662446601856]

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości