Drogi święty Mikołaju Przybądź do nas, bo już czas. Wszystkie dzieci Cię kochają i serduszka biją nam. Tu w przedszkolu wielu dzieciom serca biją niby młot. Nie pozwól nam długo czekać, bo nadchodzi ciemna noc.
7 grudnia Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Łosicach odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Św. Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do tańca. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157660132975064]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze