
Opublikowane na naszym FP zdjęcie wzbudziło oburzenie użytkowników. Autor zdjęcia również był oburzony zachowaniem policjantów, dlatego wniósł oficjalną skargę z prośbą o ukaranie kierowcy, który złamał przepisy kodeksu ruchu drogowego.
Jak się okazało, po rozpatrzeniu skargi przez Komendanta, po identyfikacji osoby kierującej radiowozem na kierowcę nałożono karę grzywny w drodze mandatu kredytowanego w wysokości 800,00zł. Tym samym świadek zdarzenia, który złożył doniesienie otrzymał jednoznaczną odpowiedź, że policja nie jest bezkarna. Policja ma stać na straży prawa, dlatego zostały wyciągnięte konsekwencje wobec sprawcy ewidentnego wykroczenia.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze