Reklama

"Czy ŁOSICKA POLICJA JEST BEZKARNA?"

11/12/2015 12:45

Niedawno do naszej redakcji wpłynęło zapytanie oraz zdjęcie na którym uchwycono zaparkowany radiowóz na miejscu dla osób niepełnosprawnych. Autor pytał "Czy ŁOSICKA POLICJA JEST BEZKARNA? normalny kierowca za parkowanie na miejscu dla osób niepełnosprawnych dostał by 500 zł mandatu, w w/w miejscu stoi straż miejska ale oni stoją prawidłowo bo według oznakowań mogą tam parkować a co tam robi policja?"

Opublikowane na naszym FP zdjęcie wzbudziło oburzenie użytkowników. Autor zdjęcia również był oburzony zachowaniem policjantów, dlatego wniósł oficjalną skargę z prośbą o ukaranie kierowcy, który złamał przepisy kodeksu ruchu drogowego.

Jak się okazało, po rozpatrzeniu skargi przez Komendanta, po identyfikacji osoby kierującej radiowozem na kierowcę nałożono karę grzywny w drodze mandatu kredytowanego w wysokości 800,00zł. Tym samym świadek zdarzenia, który złożył doniesienie otrzymał jednoznaczną odpowiedź, że policja nie jest bezkarna. Policja ma stać na straży prawa, dlatego zostały wyciągnięte konsekwencje wobec sprawcy ewidentnego wykroczenia.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości