Reklama

Mikołaj w Przedszkolu Samorządowym Nr1 w Łosicach

11/12/2015 12:16

7 grudnia od samego rana w szatni Przedszkola Nr 1 w Łosicach na dzieci czekała niespodzianka: Mikołaj dla każdego przedszkolaka wręczał swoją czekoladową podobiznę. Po śniadaniu na sali gimnastycznej zebrały się wszystkie przedszkolaki  wraz z paniami.

Witamy Świętego Mikołaja: z takim hasłem w tym roku czekały dzieci z gr. II Muchomorki , które w imieniu wszystkich przedszkolaków  witały długo oczekiwanego gościa – Mikołaja .

Recytowały wierszyki:

Święty Mikołaju Na Ciebie czekamy Przez okno zmarznięte Ciągle wyglądamy Przyjdź do nas w gościnę Szczerze zapraszamy Wierszyk Ci powiemy Piosenkę zaśpiewamy

Reklama

Na koniec powitania wszystkie przedszkolaki zaśpiewały wspólnie piosenkę dla Mikołaja, która zabrzmiała jak hymn przedszkolaków: głośno i donośnie. Następnie Mikołaj udał się do każdej z grup aby wszystkie dzieci obdarować prezentami. Dziękujemy Mikołaju  - słyszeliśmy w każdej grupie.

Mikołajki w tym roku były bardzo udane – czekamy co przyniesie nam Nowy Rok.

Tekst  : Z. Margraf

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157659942666043]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości