7 grudnia od samego rana w szatni Przedszkola Nr 1 w Łosicach na dzieci czekała niespodzianka: Mikołaj dla każdego przedszkolaka wręczał swoją czekoladową podobiznę. Po śniadaniu na sali gimnastycznej zebrały się wszystkie przedszkolaki wraz z paniami.
Witamy Świętego Mikołaja: z takim hasłem w tym roku czekały dzieci z gr. II Muchomorki , które w imieniu wszystkich przedszkolaków witały długo oczekiwanego gościa – Mikołaja .
Recytowały wierszyki:
Święty Mikołaju Na Ciebie czekamy Przez okno zmarznięte Ciągle wyglądamy Przyjdź do nas w gościnę Szczerze zapraszamy Wierszyk Ci powiemy Piosenkę zaśpiewamy
Na koniec powitania wszystkie przedszkolaki zaśpiewały wspólnie piosenkę dla Mikołaja, która zabrzmiała jak hymn przedszkolaków: głośno i donośnie. Następnie Mikołaj udał się do każdej z grup aby wszystkie dzieci obdarować prezentami. Dziękujemy Mikołaju - słyszeliśmy w każdej grupie.
Mikołajki w tym roku były bardzo udane – czekamy co przyniesie nam Nowy Rok.
Tekst : Z. Margraf
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157659942666043]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze