Reklama

Andrzejki w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Łosicach

04/12/2015 07:15

W Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Łosicach  30 listopada 2015 roku odbyło się  spotkanie – pełne wróżb, radości i zabawy. Na uroczystości pojawiła się ,,Czarownica” ze swoją małą  pomocnicą  na  miotle.  Dzieci dowiedziały się o zwyczajach andrzejkowych.

Wspólna zabawa rozpoczęła się odczytaniem zaklęcia z księgi wróżb. Oprócz tradycyjnych wróżb pojawiły się nowoczesne akcenty tj. wróżba balonami, rzucanie kostką. Wystrój sali  wprowadził w nastrój magii i czarów. Wróżby sprawiły dzieciom wielką radość, uśmiech gościł na ich twarzach cały czas. Zabawa andrzejkowa rozbudziła w dzieciach ciekawość i chęci poznawania ludowej tradycji.

Tekst: T. Norwa

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości