Reklama

Sparta Łosice zwycięzcą Turnieju Drużyn Amatorskich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice

01/12/2015 09:56

28 listopada odbył się Międzynarodowy Turniej Drużyn Amatorskich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice. W turnieju wzięło udział osiem drużyn. Poziom Turnieju był wysoki a walka trwała do samego końca. Wyniki końcowe są następujące:

Łosice „Sparta” – I miejsce Zawodowa Straż Pożarna – II miejsce Sarnaki „Kiepscy” – III miejsce Zespół Szkół Nr 3 Łosice – III miejsce Państwowa Straż Pożarna Łosice – V miejsce Platerów „Junior” – VI miejsce „Starsi Panowie” – VII miejsce Łosice „ Convent” – VIII miejsce Wszystkim dziękujemy za wspólne kibicowanie. E.K

Reklama

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157661897507445]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości