
Przedszkolaki będą mogły wziąć udział w zajęciach naukowo – artystycznych, prowadzonych przez artystów. Zbadają wybrane właściwości ziemi, powietrza, wody i ognia oraz wykonają rozmaite prace, będące ekspresją ich twórczej postawy wobec poznanych praw przyrody. W planie jest robienie fotografii przy pomocy puszek po cukierkach, odrzutowych silników, balonów, wypalanie ceramiki, topienie szkła i wiele innych, nowych dla dzieci aktywności.
Będzie naukowo, artystycznie i zabawnie.
Serdeczne podziękowania za dofinansowanie pomysłu składamy Fundacji BGK im. J. K. Steczkowskiego (8 edycja programu „Na dobry początek”).
Tekst: Maria Daszko Foto.: E. Trochimiuk
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze