Reklama

„Więcej światła!”

19/11/2015 10:43

„Więcej światła!” - to tytuł projektu, który Nadbużańskie Stowarzyszenie Oświatowo – Ekologiczne „Mężenin” będzie realizować z dziećmi w wieku 3 – 9 lat w Samorządowym Przedszkolu w Platerowie od stycznia 2016 roku.

Przedszkolaki  będą mogły wziąć udział w zajęciach naukowo – artystycznych, prowadzonych przez artystów. Zbadają wybrane właściwości ziemi, powietrza, wody i ognia oraz wykonają rozmaite prace, będące ekspresją ich twórczej postawy wobec poznanych praw przyrody. W planie jest robienie fotografii przy pomocy puszek po cukierkach, odrzutowych silników, balonów, wypalanie ceramiki, topienie szkła i wiele innych, nowych dla dzieci aktywności.

Będzie naukowo, artystycznie i zabawnie.

Serdeczne podziękowania za dofinansowanie pomysłu składamy Fundacji BGK im. J. K.  Steczkowskiego (8 edycja programu „Na dobry początek”).

Reklama

Tekst: Maria Daszko Foto.: E. Trochimiuk

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości