Jak corocznie w trzecią niedzielę listopada przypada Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Policja realizując jedno z najważniejszych zadań jakim jest niewątpliwie promowanie bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym, zwłaszcza wśród niechronionych uczestników ruchu drogowego, funkcjonariusze ORD KPP w Łosicach w dniu 15 listopada 2015 roku w ramach programu B&N czyli B jak Bezpieczny N jak Niechroniony” włączyli się w działania profilaktyczne pod hasłem „Mnie to się nie zdarzy”.
W tym dniu w trakcie pełnionych służb policjanci promowali bezpieczne poruszanie się po drogach niechronionych uczestników ruchu drogowego (pieszych i rowerzystów) a kierującym pojazdami przypominali o właściwych zachowaniach wobec pieszych i rowerzystów. Przy tej okazji pragniemy przypomnieć o noszeniu przez niechronionych uczestników ruchu elementów odblaskowych w porze wieczorowo-nocnej co jest nie tylko obowiązkiem ale przede wszystkim podniesieniem naszego bezpieczeństwa na drodze.
st. asp. Tomasz Zozula KPP Łosice
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze