Reklama

Już po raz VIII rozpoczyna się w maju Łosicka Amatorska Liga Tenisa

06/05/2015 11:49

Już po raz VIII rozpoczyna się w maju Łosicka Amatorska Liga Tenisa. Rozgrywki systemem “każdy z każdym” potrwają do września i zakończą się “Turniejem Master” dla 8 najlepszych zawodników ligi.

W tej edycji w rozgrywkach bierze udział 18 zawodników. ŁALT organizowana jest przez grupę zapaleńców z powiatu łosickiego. Więcej informacji na stronie ligi – lalt.net.pl.

Tekst i foto: Jarosław Mitek

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości