Reklama

45% dofinansowania do kolektorów słonecznych!!

12/06/2013 06:44
[half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/zdjecie-1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half]   17.06.2013 w najbliższy poniedziałek o godzinie 17:00 w Łosickim Domu Kultury przy ul.Piłsudskiego 4 odbędzie się zebranie w sprawie 45-cio procentowego dofinansowania kolektorów słonecznych z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dofinansowaniem objęte są instalacje podgrzewające ciepłą wodę użytkową i wspomagające C.O. Ponadto każda instalacja jest zintegrowana z obecnym systemem podgrzewania. Podczas zebrania można będzie dowiedzieć się jak uzyskać nisko oprocentowany kredyt i dotacje na kolektory słoneczne. Dodatkowo co kwartał,wśród uczestników spotkania,będzie losowany zestaw solarny o wartości 12 700 zł. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!!
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości