Serdecznie zapraszamy miłośników jazdy na łyżwach na lodowisko przy ZSz Nr 1. Podczas ferii wejście na lodowisko tylko za symboliczna złotówkę. W okresie ferii zimowych 17 – 28 II. 2014r lodowisko czynne: Poniedziałek – Piątek 11.00 – 11.45 12.00 – 12.45 13.00 – 13.45 14.00 – 14.45 15.00 – 16.00 – przerwa techniczna 16.00 – 16.45 17.00 – 17.45 18.00 – 18.45 19.00 – 19.45 Sobota 10.00 – 10.45 11.00 – 11.45 12.00 – 12.45 13.00 – 13.45 14.00 – 15.00 – przerwa techniczna 15.00 – 15.45 16.00 – 16.45 17.00 – 17.45 Niedziela 13.00 – 13.45 14.00 – 14.45 15.00 – 15.45 16.00 – 17.00 – Przerwa techniczna 17.00 – 17.45 18.00 – 18.45 19.00 – 19.45 Źródło: powiat Łosice
Komentarze