W roku bieżącym Chór „Adoramus” działający przy Parafii Trójcy Świętej w Łosicach obchodzi jubileusz 20-lecia działalności. Uroczystości jubileuszowe odbędą się w sobotę 18 listopada 2023 r. O godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w Kościele Trójcy św., a po niej ok. godz. 18:00 koncert.
Wszystkich Państwa Chórzystów, którzy śpiewali w Chórze „Adoramus” oraz Sympatyków Chóru bardzo serdecznie zapraszamy! Wstęp na wydarzenie jest wolny!
Wykonanie: Chór „Adoramus” pod dyrekcją Mirosława Odoszewskiego, w składzie: sopran: Ewa Bazyluk, Elwira Jabłońska, Iwona Michaluk, Monika Moczulska, Joanna Nowaczek-Jakimiuk, Elżbieta Odoszewska, Elżbieta Sawtyruk, Joanna Szaniawska, Iwona Świderska alt: Agata Błażejczuk, Dorota Kozłowska, Lidia Pieńkowska, Jolanta Raczyńska, Renata Szostek. tenor: Daniel Głuchowski, Tadeusz Jakoniuk, Ludwik Otton. bas: Jerzy Kostecki, Rafał Kordaczuk, Andrzej Stelmach, Daniel Sterniczuk, Adam Ziękiewicz Soliści: Elżbieta Kalinowska, Gabriela Kardacz-Potera oraz Kwartet Smyczkowy „Ad libitum”, Paweł Odoszewski – aranżacje, instrumenty klawiszowe; Krzysztof Baranowski – gitara, gitara basowa; Emil Wolski – instrumenty perkusyjne; Leszek Leduchowski – gitara; Janusz Smyk - saksofon Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa zdjęć „20 lat Chóru Adoramus".

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze