W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze łosickiej policji interweniowali w następujących zdarzeniach:
Nietrzeźwy kierujący W dniu 2 listopada 2015 roku w miejscowości Łosice policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel. Kierujący pojazdem 37 letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,72 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Kradzież jabłek W okresie 29-10 / 2-11 2015 roku w miejscowości Patków nieznani sprawcy z sadu dokonali kradzieży 1,5 ton spadów jabłek o wartości 1500 złotych na szkodę 31 letniego mieszkańca gminy Łosice.
Uszkodzenie mienia W dniu 3 listopada 2015 roku w miejscowości Łosice na dworcu PKS nietrzeźwy 33 letni mieszkaniec gminy Platerów umyślnie uszkodził boczne lusterko w autobusie marki VW. Straty wynoszą nie mniej niż 500 złotych na szkodę PKS Łosice.
Oszustwo W dniu 4 listopada 2015 roku mieszkanka gminy Sarnaki otrzymała paczkę w której miała się znajdować zmówiona na jednym z portali internetowych gra PlayStation 4. Po opłaceniu kurierowi kwoty 1100 złotych okazało się, że paczka zawiera zamiast gry 3 główki kapusty. Pokrzywdzona złożyła w tej sprawie zawiadomienie o przestępstwie.
Nagły zgon W dniu 5 listopada 2015 roku w miejscowości Falatycze 42 letni mieszkaniec gminy Platerów ujawnił na posesji zwłoki 38 letniego brata. Wstępne czynności na miejscu zdarzenia wykluczyły działanie osób trzecich. Ciało denata na polecenie prokuratora zabezpieczono w Prosektorium Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.
Wypadek drogowy W dniu 7 listopada 2015 roku około godziny 16:45 w miejscowości Bejdy na tył procesji liczącej około 50 osób, idącej z kościoła na pobliski cmentarz najechał samochód osobowy marki VW Golf. W wyniku zderzenia kilkanaście osób zostało rannych. 15 osób zostało przewiezionych do szpitali w Siedlcach, Łosicach, Białej Podlaskiej i Międzyrzecu Podlaskim. Stan jednej osoby jest określany jako ciężki. Kierujący pojazdem 19 letni mieszkaniec gminy Siedlce w chwili zdarzenia był trzeźwy, posiada uprawnienia do kierowania pojazdami. Do zdarzenia z pewnością przyczyniły się trudne warunki drogowe oraz znacznie ograniczona widoczność. Z ustaleń wynika, że kolumna pieszych nie była oświetlona ani wyposażona w elementy odblaskowe. Policja szczegółowo bada okoliczności wypadku.
asp. Tomasz Zozula KPP Łosice
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze