Reklama

19-latek wjechał w kolumnę procesji

08/11/2015 13:52

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze łosickiej policji interweniowali w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierujący W dniu 2 listopada 2015 roku w miejscowości Łosice policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel. Kierujący pojazdem 37 letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,72 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kradzież jabłek W okresie 29-10 / 2-11 2015 roku w miejscowości Patków nieznani sprawcy z sadu dokonali kradzieży 1,5 ton spadów jabłek o wartości 1500 złotych na szkodę 31 letniego mieszkańca gminy Łosice.

Reklama

Uszkodzenie mienia W dniu 3 listopada 2015 roku w miejscowości Łosice na dworcu PKS nietrzeźwy 33 letni mieszkaniec gminy Platerów umyślnie uszkodził boczne lusterko w autobusie marki VW. Straty wynoszą nie mniej niż 500 złotych na szkodę PKS Łosice.

Oszustwo W dniu 4 listopada 2015 roku mieszkanka gminy Sarnaki otrzymała paczkę w której miała się znajdować zmówiona na jednym z portali internetowych gra PlayStation 4. Po opłaceniu kurierowi kwoty 1100 złotych okazało się, że paczka zawiera zamiast gry 3 główki kapusty. Pokrzywdzona złożyła w tej sprawie zawiadomienie o przestępstwie.

Reklama

Nagły zgon W dniu 5 listopada 2015 roku w miejscowości Falatycze 42 letni mieszkaniec gminy Platerów ujawnił na posesji zwłoki 38 letniego brata. Wstępne czynności na miejscu zdarzenia wykluczyły działanie osób trzecich. Ciało denata na polecenie prokuratora zabezpieczono w Prosektorium Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.

Wypadek drogowy W dniu 7 listopada 2015 roku około godziny 16:45 w miejscowości Bejdy na tył procesji liczącej około 50 osób, idącej z kościoła na pobliski cmentarz najechał samochód osobowy marki VW Golf. W wyniku zderzenia kilkanaście osób zostało rannych. 15 osób zostało przewiezionych do szpitali w Siedlcach, Łosicach, Białej Podlaskiej i Międzyrzecu Podlaskim. Stan jednej osoby jest określany jako ciężki. Kierujący pojazdem 19 letni mieszkaniec gminy Siedlce w chwili zdarzenia był trzeźwy, posiada uprawnienia do kierowania pojazdami. Do zdarzenia z pewnością przyczyniły się trudne warunki drogowe oraz znacznie ograniczona widoczność. Z ustaleń wynika, że kolumna pieszych nie była oświetlona ani wyposażona w elementy odblaskowe. Policja szczegółowo bada okoliczności wypadku.

Reklama

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości