Reklama

16 latek uprawiał konopie

11/06/2018 13:25

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież pojazdu W nocy 3/4 czerwca 2018 roku w Łosicach z terenu prywatnej firmy nieznani sprawcy dokonali kradzieży samochodu marki Mazda CX-5 o wartości 48 tysięcy złotych. Pokrzywdzonym jest mieszkaniec gminy Łosice.

Przywłaszczenie mienia 4 czerwca 2018 roku do tut. KPP zgłosił się 67 letni mieszkaniec Siedlec, który złożył zawiadomienie o przywłaszczeniu mienia. Pokrzywdzony w 2015 roku powierzył na przechowanie swojej siostrze mieszkającej na terenie gminy Olszanka pieniądze w kwocie 22 tysięcy złotych oraz obrazy o wartości 500 złotych. Kobieta do chwili obecnej nie chce zwrócić powierzonego mienia.

Reklama

Konopie indyjskie 4 czerwca 2018 roku w Łosicach policjanci Wydziału Kryminalnego na terenie prywatnej posesji ujawnili 11 sztuk roślin konopi indyjskich oraz ponad 3 gramy suszu marihuany. Właścicielem narkotyków okazał się 16 letni mieszkaniec Łosic. Nieletni odpowie za swój czyn przed Sądem dla Rodziny i Nieletnich.

Kradzież wózka W nocy 7/8 czerwca 2018 roku w miejscowości Koszelówka nieznany sprawca dokonał kradzieży wózka trójkołowego własnej produkcji na szkodę, 30 letniego mieszkańca gminy Stara Kornica. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na 600 złotych

Reklama

Kolizja drogowa 6 czerwca 2018 roku w miejscowości Puczyce 40 letnia mieszkanka gminy Platerów kierując samochodem osobowym marki Skoda podczas skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka samochodowi maki Opel doprowadzając do zderzenia pojazdów. Oboje kierujący byli trzeźwi. Żaden z uczestników zdarzenia nie doznał poważniejszych obrażeń. Policjanci ustalili, że sprawczyni kolizji nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem.

Nietrzeźwy rowerzysta 8 czerwca 2018 roku w miejscowości Wólka Nosowska policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 50 letniego mieszkańca bialskiego kierującego po drodze publicznej rowerem. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Reklama

asp. szt. Tomasz Zozula

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości