Reklama

13 i 14 lipca w Serpelicach - AKCJA DKMS. ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI.

12/07/2013 11:07
Akcja DKMS jest organizowana juz trzeci raz w powiecie łosickim przez Joannę Kucewicz. 13 i 14 lipca w Serpelicach  będzie stał namiot DKMS w którym wolontariusze będą rejestrować potencjalnych dawców szpiku kostnego. Zapraszamy wszystkich chętnych do bezinteresownej pomocy chorym na białaczkę. Przy rejestracji  dodatkowo można będzie zasięgnąć informacji na ten temat.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości