Reklama

11 listopada w przedszkolu

13/11/2014 11:16

...” Znów na mapie świata
polskie państwo gości.
Nikt nam nie odbierze
już niepodległości.
Dumny, biały orzeł
ściany nam ozdabia.
Dumne, polskie dziecko
światu odpowiada:
- Kto ty jesteś? Polak mały.
- Jaki znak twój? Orzeł biały.”...

Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Łosicach przyłączyły się także do obchodów Święta Niepodległości. W dniu 12 listopada wzięły udział w uroczystej „ Akademii Patriotycznej”. Dzieci i pracownicy ubrani w barwy narodowe, udekorowani kotylionami wykonanymi własnoręcznie na zajęciach zgromadzili się w jednej sali. Uroczystość rozpoczęła się hymnem narodowym a przedszkolaki recytowały wiersze o Polsce. Nie zbrakło też pieśni patriotycznych odśpiewanych przez pracowników przedszkola. Było biało-czerwono i bardzo uroczyście.

Reklama

Tekst i foto: Anna Taras

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157649261723932]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości