

Na miejscu działań po przywitaniu przez Nadleśniczego Andrzeja Wybranowskiego i zapoznaniu się z zasadami: „Jak posadzić drzewo?” dzieci pod opieką gospodarza Leśnictwa Kisielew Franciszka Klimaszewskiego oraz pracowników Nadleśnictwa Sarnaki: Agnieszki Kiszczak, Bogusława Kościana i Marka Charkiewicza przez czas dłuższy niż minuta-zasadziły dębem 40 arów.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze