Reklama

1.655,87 zł od łosickiej młodzieży dla Filipin

29/11/2013 17:21

W środę 20 listopada, Młodzież Gimnazjum Nr 1 w Łosicach i Łosicki Dom Kultury z pomocą Drużyny Harcerskiej „Płomienie” przy Zespole Szkół Nr 1 w Łosicach, zorganizowali w ramach akcji „Łosice na pomoc Filipinom” dla uczniów szkół gimnazjalnych i średnich z terenu miasta i gminy Łosice przedstawienie pt. „Listy do M.” oraz przeprowadzili zbiórkę do puszek na pomoc ofiarom tajfunu na Filipinach.  Do wspólnej akcji włączyły się oprócz Zespołu Szkół Nr 2 w Łosicach, wszystkie szkoły z terenu miasta i gminy Łosice: Zespół Szkół Nr 1 w Łosicach, Zespół Szkół Nr 3 w Łosicach, Zespół Oświatowy w Niemojkach, Gimnazjum Nr 2 w Łosicach oraz Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łosicach. ZEBRANO: 1.655,87 zł, pieniądze zostały wpłacone 27.11.2013 r. na konto Polskiej Akcji Humanitarnej.

Reklama

Informacja: Dorota Kozłowska Foto: Danuta Parafiańczuk - Gazeta Łosicka

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości