44 Koty – wygraj bilety

0
39

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 16, w niedzielę 12 czerwca o godz. 10:30 w siedleckim kinie Helios. Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na te wydarzenie.

Zaprezentujemy zestaw bajek:

Reklama

  • Trzy koty i kociątko
  • Śmierdząca misja
  • Misja super kotów
  • Lampo, kot w butach
  • Najwyższy hamburger na świecie

„44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół – Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej. Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 26 czerwca o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw bajek z serii Biedronka i Czarny Kot.

Reklama
Poprzedni artykułPonad 71 milionów dla naszych gmin i powiatu
Następny artykułWonderland