Znęcali się nad 14 latkiem

11
1598

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Fałszowanie dokumentów
W roku 2017 właścicielka przedsiębiorstwa handlowo usługowego w gminie Doruchów dokonała podrobienia faktur zakupowych, istnieje uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa skarbowego na szkodę przedsiębiorcy z gm. Platerów.. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Reklama

Kradzież z włamaniem
W nocy 21/22 stycznia 2019r. nieznany sprawca dokonał kradzieży piły spalinowej marki Stihl po uprzednim włamaniu do garażu należącego do 60-letniej mieszkanki gminy Huszlew. Do zdarzenia doszło w m. Krzywośnity. Pokrzywdzona oszacowała straty na ok. 500 zł. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Znęcanie psychiczne
W dniu 23 stycznia 2019r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o znęcaniu psychicznym nad 14-letnim mieszkańcem powiatu łosickiego przez dwóch innych nastolatków za pośrednictwem komunikatora Messenger. Nieletni sprawcy w wieku 15 lat utworzyli grupę na komunikatorze i za jego pośrednictwem przesyłali 14 letniemu pokrzywdzonemu wulgarne treści. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Oszustwo internetowe
23 stycznia 2019 roku, 26 letni mieszkaniec powiatu siedleckiego złożył w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony w styczniu za pośrednictwem jednego z portali internetowych kupił telefon komórkowy Apple Iphone za kwotę 420 złotych, którego pomimo przedpłaty nie otrzymał. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Oszustwo internetowe
24 stycznia 2019 roku, 38- letni mieszkaniec gminy Sarnaki złożył w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie popełnionym na jednym z portali internetowych. Pokrzywdzony dokonał przedpłaty 2300zł na zakup motocykla WFM150, po czym sprzedający zerwał kontakt z nabywcą. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Naruszenie zakazu sądowego w stanie nietrzeźwości
26 Stycznia 2019 roku w miejscowości Stara Kornica policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Volkswagen, którym kierował 29 letni mieszkaniec powiatu łosickiego. Podczas kontroli okazało się, że kierujący jest nietrzeźwy, badanie wykazało 3 promile alkoholu w organizmie a ponadto posiada sądowy zakaz kierowania pojazdów mechanicznych.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułKupie stare odznaczenia, medale,odznaki
Następny artykuł1780 zł w Tydzień. Praca Zdalna w Nowym Projekcie

11 KOMENTARZE

 1. Po pierwsze : pokrzywdzony sam utworzył grupę na komunikatorze w której sam zamieszczał treści pornograficzne i obrażał innych.
  Po drugie:Podany wiek jest nie prawdziwy
  Po trzecie:Zawiadomienie o zdarzeniu zostało złożone na podstawie poszlak.
  Po czwarte:Proponuje portalowi weryfikowac publikowane wiadomosci. No cóż… Jaki Portal takie info.

  • Z tego co widzimy, notatki w kronice policyjnej pochodzą ze „źródła” – czyli od oficera prasowego KPP w Łosicach. Więc …?

   • Grunt to wyciągać pochopnie wnioski, nie czekając na wynik dochodzenia. Grunt to iść jak baran za stadem.

    • Warto czytać ze zrozumieniem. „Policja prowadzi postępowanie” – więc wyjaśniają okoliczności i ustalają fakty.
     Ale pewnie notatka zabolała bo dotyczy Ciebie lub znajomego. Więc teraz trzeba dyskredytować wszystkich którzy o tym mówią – jakież to dorosłe. 😀

     • Nic nie zabolało a wręcz przeciwnie. Jedyne co to bzdura, że chłopcy założyli grupę a czarno na białym jest ze TO pokrzywdzony założył grupę.

 2. Glizda, po pierwsze takiś cwany to nie używaj pseudonimu, bo każdy mądry w internecie. Po drugie zorientowany jakbyś był/była spokrewniony/a, którymś sprawcą, więc trzeba było się zająć trochę wychowaniem i kulturą. Po trzecie jak tak wszystko wiesz, to wiesz także, że to nie są już poszlaki 😅 ps. Pozdro braku mózgu i powodzenia, bo nie na pewno przyda oraz winnym życzę poniesienia odpowiedniej kary

  • Odrobaczenie a jeśli Ci prześlę coś co całkowicie zmieni twoje zdanie na temat sytuacji to będziesz miał odwagę przeprosić tak. Jak. Oceniłeś?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.