Znęcali się nad 14 latkiem

11
1533

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Fałszowanie dokumentów
W roku 2017 właścicielka przedsiębiorstwa handlowo usługowego w gminie Doruchów dokonała podrobienia faktur zakupowych, istnieje uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa skarbowego na szkodę przedsiębiorcy z gm. Platerów.. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Kradzież z włamaniem
W nocy 21/22 stycznia 2019r. nieznany sprawca dokonał kradzieży piły spalinowej marki Stihl po uprzednim włamaniu do garażu należącego do 60-letniej mieszkanki gminy Huszlew. Do zdarzenia doszło w m. Krzywośnity. Pokrzywdzona oszacowała straty na ok. 500 zł. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Znęcanie psychiczne
W dniu 23 stycznia 2019r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o znęcaniu psychicznym nad 14-letnim mieszkańcem powiatu łosickiego przez dwóch innych nastolatków za pośrednictwem komunikatora Messenger. Nieletni sprawcy w wieku 15 lat utworzyli grupę na komunikatorze i za jego pośrednictwem przesyłali 14 letniemu pokrzywdzonemu wulgarne treści. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Oszustwo internetowe
23 stycznia 2019 roku, 26 letni mieszkaniec powiatu siedleckiego złożył w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony w styczniu za pośrednictwem jednego z portali internetowych kupił telefon komórkowy Apple Iphone za kwotę 420 złotych, którego pomimo przedpłaty nie otrzymał. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Oszustwo internetowe
24 stycznia 2019 roku, 38- letni mieszkaniec gminy Sarnaki złożył w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie popełnionym na jednym z portali internetowych. Pokrzywdzony dokonał przedpłaty 2300zł na zakup motocykla WFM150, po czym sprzedający zerwał kontakt z nabywcą. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Naruszenie zakazu sądowego w stanie nietrzeźwości
26 Stycznia 2019 roku w miejscowości Stara Kornica policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Volkswagen, którym kierował 29 letni mieszkaniec powiatu łosickiego. Podczas kontroli okazało się, że kierujący jest nietrzeźwy, badanie wykazało 3 promile alkoholu w organizmie a ponadto posiada sądowy zakaz kierowania pojazdów mechanicznych.

mł. asp. Nina Zaniewicz

11
Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Glizda
Gość
Glizda

Po pierwsze : pokrzywdzony sam utworzył grupę na komunikatorze w której sam zamieszczał treści pornograficzne i obrażał innych.
Po drugie:Podany wiek jest nie prawdziwy
Po trzecie:Zawiadomienie o zdarzeniu zostało złożone na podstawie poszlak.
Po czwarte:Proponuje portalowi weryfikowac publikowane wiadomosci. No cóż… Jaki Portal takie info.

Grunt to się czepiać
Gość
Grunt to się czepiać

Z tego co widzimy, notatki w kronice policyjnej pochodzą ze “źródła” – czyli od oficera prasowego KPP w Łosicach. Więc …?

Tylko js
Gość
Tylko js

Grunt to wyciągać pochopnie wnioski, nie czekając na wynik dochodzenia. Grunt to iść jak baran za stadem.

Dobra rada
Gość
Dobra rada

Warto czytać ze zrozumieniem. “Policja prowadzi postępowanie” – więc wyjaśniają okoliczności i ustalają fakty.
Ale pewnie notatka zabolała bo dotyczy Ciebie lub znajomego. Więc teraz trzeba dyskredytować wszystkich którzy o tym mówią – jakież to dorosłe. 😀

... Cichociemny
Gość
... Cichociemny

Nic nie zabolało a wręcz przeciwnie. Jedyne co to bzdura, że chłopcy założyli grupę a czarno na białym jest ze TO pokrzywdzony założył grupę.

Glizda
Gość
Glizda

Skoro wyjaśniają i ustalają fakty to skąd już opis i tytuł….?

... Cichociemny
Gość
... Cichociemny

Lubie placki 123…. Brak słów

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Ja również widzę co mam w telefonie…. Więc?

Dobra rada
Gość
Dobra rada

Więc … Widzisz, że to notatka od rzecznika prasowego policji.

Odrobaczanie
Gość
Odrobaczanie

Glizda, po pierwsze takiś cwany to nie używaj pseudonimu, bo każdy mądry w internecie. Po drugie zorientowany jakbyś był/była spokrewniony/a, którymś sprawcą, więc trzeba było się zająć trochę wychowaniem i kulturą. Po trzecie jak tak wszystko wiesz, to wiesz także, że to nie są już poszlaki 😅 ps. Pozdro braku mózgu i powodzenia, bo nie na pewno przyda oraz winnym życzę poniesienia odpowiedniej kary

Glizda
Gość
Glizda

Odrobaczenie a jeśli Ci prześlę coś co całkowicie zmieni twoje zdanie na temat sytuacji to będziesz miał odwagę przeprosić tak. Jak. Oceniłeś?