Zmiana organizacji ruchu w rejonie miejskiego cmentarza

0
483

Od 29 października do 3 listopada obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu w rejonie miejskiego cmentarza. Policja apeluje o stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów i żołnierzy Żandarmerii Wojskowej oraz wprowadzonego oznakowania.

Jak co roku w okresie Wszystkich Świętych w rejonie cmentarzy zostanie zmieniona organizacja ruchu. – Przed wyjazdem samochodem na nekropolie powinniśmy zapoznać się z wprowadzonymi zmianami na drogach. Nie jeździjmy „na pamięć” – apeluje oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w łosicach, asp. Nina Zaniewicz.

Reklama

W celu poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w porozumieniu z policją w okresie świąt Wszystkich Świętych w dniach od 29 października do 03 listopada wprowadza dodatkowe oznakowanie w rejonie cmentarzy znajdujących się przy drogach krajowych województwa mazowieckiego. Zmiana w stałej organizacji ruchu będzie polegała na wprowadzeniu dodatkowych znaków: A-30 (inne niebezpieczeństwo),  z tabliczką T-14 (wypadki), oraz B-36 (zakaz zatrzymywania się).

– Apelujemy o stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów i żołnierzy Żandarmerii Wojskowej oraz wprowadzonego oznakowania – mówi as. Nina Zaniewicz.

Jednocześnie informujemy, że na stronach internetowych komend miejskich i powiatowych Policji garnizonu mazowieckiego zamieszczone będą informacje o wprowadzonych lokalnych zmianach organizacji ruchu w rejonie cmentarzy.

Reklama
Poprzedni artykułSzansa dla par starających się o dziecko
Następny artykułSzycie parasole naprawa przedsionki camping, pokrycia łodzie Cabrio