Złodziej ukradł drewniane czaple

0
239

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Oszustwo
29 kwietnia 2022 r. nieznany sprawca pod pretekstem zakupu sukienki na jednym z portali ogłoszeniowych podał sprzedającej link do strony internetowej, gdzie po zalogowaniu miała otrzymać płatność za sprzedaną sukienkę. Strona internetowa okazała się fałszywa, a po zalogowaniu pokrzywdzona,  21-letnia mieszkanka gm. Stara Kornica, straciła ponad 6 tys. zł.

Reklama

Oszustwo
2 maja 2022 r. na jednym z portali społecznościowych 36-letnia mieszkanka gminy Platerów znalazła ogłoszenie dotyczące wynajmu mieszkania nad morzem. Po dokonaniu wpłaty zaliczki w wysokości 350 zł konto oferenta zostało usunięte i kontakt się urwał.

Zatrzymany poszukiwany
3 maja 2022 r. w Łosicach, funkcjonariusze łosickiej patrolówki działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego, 72-letniego mieszkańca Łosic. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

Pożar
4 maja 2022 r. w Koszelówce doszło do pożaru wyposażenia kaplicy, wskutek którego uszkodzeniu uległa podłoga prezbiterium, drewniana ambona i ołtarz. Prowadzone postępowanie pozwoli na wyjaśnienie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Jazda „na zakazie”
4 maja 2022 r. w Starej Kornicy, 39-letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierował oplem pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi. Niestosowanie się do orzeczonych środków karnych jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Kradzież
6 maja 2022 r. w Łosicach nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru z niezamkniętego budynku gospodarczego. 36-letnia pokrzywdzona oszacowała straty na ponad 1200 zł.

Kradzież
5-6 maja 2022 r. w Żurawlówce, nieznany sprawca przeszedł przez ogrodzenie zbiornika wodnego i ukradł z brzegu 3 wędki i 2 drewniane czaple. 64-letni pokrzywdzony oszacował straty na 1000 zł.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułKino Kobiet
Następny artykułPrzedstawiciel Handlowy