Zatrzymany na zakazie z narkotykami

0
897

Funkcjonariusze łosickiej drogówki po pościgu zatrzymali 25-letniego mieszkańca Łosic. Mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów, narkotyki a w domu posiadał sadzonki konopi. Grozi mu nawet do 5 lat pobawienia wolności.

W minioną sobotę policjanci łosickiej drogówki zauważyli za kierownicą opla mężczyznę co do którego mieli podejrzenie, że nie ma uprawnień do kierowania. Zaparkował on pojazd na wjeździe do jednej z posesji w Łosicach i kiedy się zorientował że został „namierzony” przez funkcjonariuszy wyskoczył z pojazdu i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim, mężczyzna nie reagował na wielokrotne wezwania do zatrzymania się. Uciekinier nie miał jednak szans i szybko został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Łosic, który miał zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci w miejscy zamieszkania mężczyzny znaleźli sadzonki konopi.

Reklama

Został on osadzony w policyjnym areszcie, usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających, uprawy konopi oraz kierowania pojazdem pomimo zakazu. Za te przestępstwa grozi mu nawet do 5 lat pobawienia wolności.

Autor: asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułMazowsze. Wiadomości z regionu.
Następny artykułZatrudnimy kierowców C+E ( ADR ) do przewozu asfaltów