Za kółkiem z promilami

0
298

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierowca

Reklama

4 lutego 2022 r. w Sarnakach, 67-letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierował renault w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kradzież drzewa

9 lutego 2022 r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży drzewa z lasu w miejscowości Franopol. Pokrzywdzony, 66-letni mieszkaniec gminy Sarnaki oszacował straty na 10 tys. zł. W tym samym dniu przyjęto również zawiadomienie o kradzieży drzewa od 28-letniej mieszkanki gminy Platerów, pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę 2 tys. zł.

Kradzież portfela

7 lutego 2022 r. w Łosicach na ul. Przemysłowej, nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę 68-letniego mężczyzny, dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy w kwocie 500 zł z otwartego samochodu. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwi rowerzyści

8 lutego 2022 r. w Chotyczach, 50-letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało promil alkoholu w organizmie.

11 lutego w Puczycach, badanie stanu trzeźwości 46-letniego rowerzysty z gminy Platerów wykazało ponad 1,7 promila. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w tych sprawach.

Zatrzymany poszukiwany

10 lutego 2022 r. w Mszannej, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali 39-letniego mieszkańca gminy Olszanka. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułKUPIĘ WOJSKOWE SZABLE,BAGNETY,NOŻE TELEFON 694972047
Następny artykułWcześniej kupujesz więcej zyskujesz